Eskimos S.A.

Kontakt

SIEDZIBA

30-519 Kraków
ul. Zamoyskiego 27/5

ADRES DO KORESPONDENCJI

16-100 Sokółka
ul. Białostocka 131

tel.:   +48 85 711 77 31;
+48 85 711 77 32

 

ZARZĄDCA MASY SANACYJNEJ:

Dr n. prawn. Adamina Partycka-Skrzypek, adwokat

Kancelaria Doradcy Restrukturyzacyjnego (nr licencji 777)

mail: adamina.partycka@protonmail.com

  1. Krakowskie Przedmieście 60/22, 20-002 Lublin

tel./fax (81) 532 53 22

     2. Św. Mikołaja 1 lok. 33, 15-419 Białystok

tel./fax (85) 72 22 985

 

ZAKŁAD PRODUKCYJNY I SEKRETARIAT W SOKÓŁCE

16-100 Sokółka
ul. Białostocka 131

tel.:    (85) 711 77 31;
 (85) 711 77 32

 

p.o. DYREKTORA ZAKŁADU:
Janusz Chojnowski:  j.chojnowski@eskimossa.pl

tel.:  784442970 

 

DZIAŁ HANDLOWY I SEKRETARIAT :

Dyrektor-Janina Wiśniewska: j.wisniewska@eskimossa.pl

tel.:  601393332 
Małgorzata Rećko:  m.ogiel@eskimossa.pl

tel.:  608021730 
Paweł Trochim    p.trochim@eskimossa.pl

tel.:  882180930

 

DZIAŁ KONTRAKTACJI I SKUPU:
Janusz Chojnowski: j.chojnowski@eskimossa.pl 

tel.:  661330008

 

DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI:
Marzena Chojnowska: m.chojnowska@eskimossa.pl

tel.: 696443479

 

p. o. PEŁNOMOCNIKA DS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Emilia Aleksandrowicz e.aleksandrowicz@eskimossa.pl

tel.: 882180933

 

KSIĘGOWOŚĆ:
Główna księgowa-Agnieszka Gieniusz:  a.gieniusz@eskimossa.pl
Agnieszka Woronowicz:  a.woronowicz@eskimossa.pl
Agnieszka Urban:  a.urban@eskimossa.pl

tel.:  882189222   

 

DZIAŁ KADR:
kadry@eskimossa.pl

tel.:   885807707;

 

DZIAŁ TECHNICZNY:
Marek Nierod: m.nierod@eskimossa.pl

tel.:   604257141

Andrzej Słoma: a.sloma@eskimossa.pl

tel.:  602522389

 

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W MOTODZE

24-105 Baranów
Motoga 25

tel.:    (81) 886 31 98;

 

p.o. KIEROWNIKA ZAKŁADU:
Katarzyna Lipska:  katarzyna.lipska@eskimossa.home.pl

tel.:  882180938

 

SEKRETARIAT

Kwit Daniel: biuro.motoga@eskimossa.pl

tel.:  885802001

 

DZIAŁ TECHNICZNY:
Marek Nierod:  m.nierod@eskimossa.pl

tel.:   604257141

 

 

Raporty

14-02-2024

Kontakt

tel./fax:

+48 22 754 36 01
+48 22 754 36 02

Email:

biuro@eskimossa.pl